Služby

Zpracování cenové nabídky

Na základě vašich požadavků zpracujeme cenovou nabídku,případně i variantní řešení.Cenová nabídka obsahuje náklady na realizaci systému a je zpracována zdarma.

Zpracování projektu

Zajišťujeme tvorbu projektové dokumentace pro námi realizované zakázky i pro ostatní zákazníky.Jsme vybaveni velkoformátovým tiskem.

Montáž technologie

Provádíme instalace bezpečnostních systémů širokého spektra výrobců.Montáž bezpečnostních a slaboproudých technologií a systémů provádí realizační oddělení, které disponuje odpovídajícím technickým zázemím a kvalifikovanými techniky, kteří nabízejí hlavně dlouholetou zkušenost v oblasti instalace těchto systémů, dále pak velmi dobrou znalost v oboru slaboproudých technologií a jsou pravidelně odborně školeni.

Záruční a pozáruční servis

Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu všech instalovaných zařízení.Možností je i zajištění servisu zařízení,instalované jinou montážní organizací.

Revize zařízení a pravidelné prohlídky

Současně s montáží nového systému zhotovíme výchozí revizi.V dalším období provádíme pravidelné revize, prohlídky , koordinační funkční zkoušky.

 

Comments are closed